Ismét országos hőségriadót rendelt el Müller Cecília országos tisztifőorvos. A harmadfokú intézkedés szerdától legalább péntek éjfélig lesz érvényben. Harmadfokú hőségriasztást akkor rendelnek el, ha a napi középhőmérséklet legalább három egymást követő napon eléri, vagy meghaladja a 27 fokot. Legutóbb két hete volt erre példa.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Egri Főegyházmegye szerint alaptalanok a miskolci papot érintő vádak
Lezárult az Egri Főegyházmegye előzetes vizsgálata a Miskolcon megjelent névtelen plakátok ügyében. A közlemény szerint a korábban a főegyházmegye területén szolgáló pap ellen megfogalmazott,...






