Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Országos bajnok a 4×1500 méteres váltó! Kaposvárott rendezték meg a 2024. évi Váltófutó Magyar Bajnokságot.

„A már-már nyárias időben atlétika szakosztályunk több korosztályban, és különböző távokon is indított atlétákat. Legeredményesebben ismét a középtávfutóink szerepeltek”

– összegez a Szekszárdi Sportközpont.

Az U20 korosztály férfi 4×1500 méteres váltójában a Végh Zsombor, Acsádi Bence, Mészáros Balázs, Gyányi Zsombor Buda összeállítású váltó 17:09.20-sa időredménnyel az első helyen végzett.

Szőke Gergő tanítványai a rajttól a célig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottak, melynek egy újabb bajnoki cím lett az eredménye.

U16 korosztályban

A fiúk 4×800 méteres váltójában kis híján sikerült a bravúr.

A Vesztergombi Barnabás, Molnár Gergő, Molnár Dávid, Gréczy Bálint összeállítású csapat csak a hajrában maradt le a dobogóról.