0:00
/
Itthon érzi magát Szekszárdon Dr. Hablicsek Nikoletta

A közelmúltban beszélgettünk stúdiónkban Tolna vármegye rendőri vezetőjével. Dr. Hablicsek Nikoletta, rendőr ezredessel több témát is érintettünk és arra is kíváncsiak voltunk, vajon otthonra talált-e Szekszárdon.

Dr. Pintér Sándor, Magyarország belügyminisztere – az országos rendőrfőkapitány javaslatára – Dr. Hablicsek Nikoletta rendőr ezredest bízta meg a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetésével. Kovács István r. vezérőrnagy, gazdasági országos rendőrfőkapitány-helyettes 2025. május 8-án tartott állománygyűlésen adta át a miniszteri határozatot az új vezetőnek.

Vármegyénk rendőr-főkapitánya szerint nagyon szép helyen szolgál, szereti Szekszárdot. Munkáját pedig segíti az állomány, közös céljuk a közbiztonság-érzet fenntartása. 

(Megszólal: Dr. Hablicsek Nikoletta)