Március 28-án ülésezett Tolna Vármegye 1. számú országgyűlési egyéni választókerületi választási bizottsága, melynek részleteiről Dr. Kósa Magdolna a bizottság elnöke számolt be. Kifogást tárgyaltak a bizottsági tagok.
Kifogást tárgyalt a bizottság
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
0:00
/
Kifogást tárgyalt a bizottság
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






