A templomok megnyitását kéri a hőség idején a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke. Székely János felhívta a keresztény közösségek figyelmét arra, hogy a kánikula különösen az idősek, a kisgyerekek, a krónikus betegek és a hajléktalanok egészségét veszélyezteti. A püspök azt szeretné, ha a templomokban bárki megpihenhetne és felfrissülhetne, és akár egy pohár víz, egy pad, vagy néhány perc nyugalom várná a betérőket.
NEKED AJÁNLJUK
Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
Hatályba lépett a médiatörvény módosítása, amelynek értelmében szombattól megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása. Az átmeneti működésről a közmédiáért felelős miniszteri biztos gondoskodik az új...
Hanganyag





