Elpusztult Timmy, a bálna, amelyet nemrégiben nagyszabású mentőakcióval juttatták vissza a nyílt tengerre a német partoktól. Tetemét egy dán sziget közelében találták meg, és a rajta lévő nyomkövető alapján azonosították. A hosszúszárnyú bálna még márciusban rekedt a Balti-tenger sekély vizében, ahonnan többszöri próbálkozás után sikerült kiszabadítani.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mérlegbeszámolók és turisztikai fejlesztés
Már több témáról beszéltünk bővebben Berlinger Attilával, Szekszárd polgármesterével, amiről a város legutóbbi testületi ülésén szó esett. Folytatjuk a mérlegbeszámolókkal és turisztikai fejlesztéssel. Ez utóbbi...






