Hétfőig kell beadni az élelmiszerlánc-felügyeleti díj bevallását – erre figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal. A kötelezettség azokat az adózókat érinti, akik rendelkeznek érvényes FELIR-számmal. Június 1-ig nemcsak az élelmiszerlánc-felügyeleti díjat kell bevallani, hanem a társasági adót és a kisvállalati adót is. A NAV közölte: a határidő elmulasztása akár egymillió forintos bírsággal is járhat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mérlegbeszámolók és turisztikai fejlesztés
Már több témáról beszéltünk bővebben Berlinger Attilával, Szekszárd polgármesterével, amiről a város legutóbbi testületi ülésén szó esett. Folytatjuk a mérlegbeszámolókkal és turisztikai fejlesztéssel. Ez utóbbi...






