Kritikus kátyúhelyzetet okozott a télies időjárás országszerte. A fagy és a hó tönkretette a burkolatokat, ezért naponta több ezer új kátyút jelentenek be az autósok. Szakemberek azt ajánlják, hogy súlyosabb defekt esetén a sofőr hívjon rendőrt. Az útfenntartó biztosítója a legtöbb esetben kifizeti a kárt, ehhez azonban fényképpel és a helyszín pontos beazonosításával bizonyítani kell az esetet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Fontos változás az e-ügyintézésben
Szekszárd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala ezúton tájékoztatja a lakosságot, hogy 2026. június 15. napjával megszűnt az anyakönyvi kivonatok E-önkormányzati Portálon történő igénylésének lehetősége. Az...






