A héten Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében folytatódik a szúnyogirtás. Az állandó vizekben, holtágakban és a nádasok szegélye mentén gyérítik a rovarokat. A biológiai kezelés kizárólag a csípőszúnyog lárváit pusztítja el, más élőlényekre ártalmatlan. A szakemberek ismét felhívják a figyelmet arra, hogy a ház körüli pocsolyák, vízzel teli edények kedveznek a szúnyogoknak, ezért érdemes ezeket felszámolni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Figyelem! Orsós Lászlót keresik a rendőrök
A Dombóvári Rendőrkapitányságon eljárást folytatnak fk. Orsós László eltűnése kapcsán. A 16 éves fiú, aki a kapospulai lakásotthon lakója, 2026. május 7-én engedély nélkül távozott...






