Kálomista Gábor visszavonul a filmezéstől

    Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

    Visszavonul az aktív filmezéstől és távozik a Megafilm éléről Kálomista Gábor. A Thália Színház ügyvezető igazgatói posztját azonban megtartja. Egy podcastban kritikát fogalmazott meg a magyar filmtámogatási rendszerről, a szakmai párbeszéd hiányáról. A jövőben arra számít, hogy egy teljesítményalapú, elszámoltatható, politikamentes filmgyártás jön létre.