Betiltanák a közösségi média használatát a 14 alatti gyerekek számára Ausztriában. Az osztrák kormány a döntést azzal indokolta, hogy így akarják megvédeni a gyerekeket a függőséget okozó vagy olyan tartalmaktól, mint például a szexuális bántalmazás. Ausztrália tavaly decemberben vezette be a közösségi média tilalmát a 16 év alattiaknak a világon elsőként, és azóta több ország jelezte, hogy hasonló lépést fontolgat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Legyél tudatos vízhasználó!
A hőségben a csapvíz a legjobb szomjoltó, de a folyadékbevitel mellett a tudatos vízhasználatra is jobban kell figyelni ilyenkor! Az E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt. felhívása a...






