A magyar és az osztrák kormány közösen lép fel az elsősorban Nyugat-Magyarországot érintő azbesztszennyezés ügyében. A két ország szakembereiből álló munkacsoport kedden kezdte meg a munkát. Becslések szerint több mint 250 hazai település érintett. A kőzet szállítását leállították, ahova pedig már korábban lerakták a zúzalékot, ott az ártalmatlanításon dolgoznak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kellemes, enyhén szeles szombat jön
Szombaton hosszabb-rövidebb időszakokra mindenhol kisüt a nap a térségben, de az időnként megnövekvő gomolyfelhőkből helyenként futó zápor, esetleg zivatar kialakulhat. Élénk, olykor erős lökések...






