Hamarosan véget ér a fűtési szezon Budapesten, a Főtáv már a nyári karbantartásokra és fejlesztésekre készül. A társaság közlése szerint a tartósan enyhe idő miatt már jelentősen csökkent a távhőfelhasználás Budapesten. A legtöbb épületben a korszerű szabályozórendszer automatikusan leállítja a fűtést, amikor emelkedik a külső hőmérséklet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztetnek
A következő napok extrém meleg időjárása miatt a tudatos és takarékos vízhasználatra hívja fel a figyelmet a Magyar Víziközmű Szövetség. A szervezet arra kéri a...






