Lekapcsolja a fűtést a Főtáv

    Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

    Hamarosan véget ér a fűtési szezon Budapesten, a Főtáv már a nyári karbantartásokra és fejlesztésekre készül. A társaság közlése szerint a tartósan enyhe idő miatt már jelentősen csökkent a távhőfelhasználás Budapesten. A legtöbb épületben a korszerű szabályozórendszer automatikusan leállítja a fűtést, amikor emelkedik a külső hőmérséklet.