Jövő hónaptól meghosszabbított nyitvatartással várja a látogatókat az Attila-kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban. A nagy érdeklődés miatt április 1-jétől hétköznapokon már reggel 9 órától megtekinthető a tárlat, amelyen 13 ország múzeumaiból mintegy 400 műtárgy mutatja be a hun uralkodó korát és örökségét. Az Attila-kiállítást két hónap alatt több mint negyvenezren látták.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Toborzás a térségben
A Tolna vármegyei egyenruhások folyamatosan toborozzák a határvadászokat. A Legyél Te is Rendőr Facebook oldalon és a Tolna vármegyei rendőrség Facebook oldalán folyamatosan frissülő tartalmak...






