Működésbe lépett a gátrendszer

    Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

    Az évszakhoz képest hidegebb idő és árvízi tetőzés várja a turistákat Velencében. A várost védő Mose-gátrendszer csütörtökön és pénteken is működésbe lépett, ami ilyenkor ritkaságnak számít, január óta pedig több mint húsz alkalommal volt szükség rá a sok eső okozta, egy métert meghaladó vízszintemelkedés miatt.