Muzeális érméket találtak az M1-es autopalyan

    Muzeális értékű érméket találtak a pénzügyőrök egy kisteherautóban az M1-es autópályán. A 35 darab, feltehetően műkincsnek minősülő tárgyat rizs és liszt közé rejtették. Mivel a Bulgáriából Angliába tartó jármű sofőrje nem tudott bemutatni kiviteli engedélyt, az érméket lefoglalták és értesítették a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot.