Muzeális értékű érméket találtak a pénzügyőrök egy kisteherautóban az M1-es autópályán. A 35 darab, feltehetően műkincsnek minősülő tárgyat rizs és liszt közé rejtették. Mivel a Bulgáriából Angliába tartó jármű sofőrje nem tudott bemutatni kiviteli engedélyt, az érméket lefoglalták és értesítették a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot.
NEKED AJÁNLJUK
Úgy gondolta, hogy…
A Dombóvári Járási Ügyészség garázdaság vétsége és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat egy 29 éves férfi ellen. A vádirat szerint a vádlott 2025....





