Megerősített kapacitással készül a mentőszolgálat a Bajnokok Ligája döntőre. A Puskás Ferenc Stadionban 35 mentőegység vigyáz a játékosok és a szurkolók biztonságára, és két ambulanciát is létrehoznak a mérkőzés helyszínén. Emellett 27 mentőegység áll majd készenlétben a szurkolói zónák környékén: az MTK-stadionban, a Városligetben, a Hősök terén és az Andrássy úton. Az ÉletMentő mobilapplikáción belül digitális térképen lehet tájékozódni arról, hogy hol van a legközelebbi segítség.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Figyelem! Orsós Lászlót keresik a rendőrök
A Dombóvári Rendőrkapitányságon eljárást folytatnak fk. Orsós László eltűnése kapcsán. A 16 éves fiú, aki a kapospulai lakásotthon lakója, 2026. május 7-én engedély nélkül távozott...






