Az Ipoly folyó áradása miatt lezárták a magyar-szlovák határon lévő, Drégelypalánk és Ipolyhídvég közötti Ipoly-hidat. A térségben ez a második lezárt közúti híd. A határt Balassagyarmaton vagy Parassapusztán lehet átlépni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elmarad a szombati kutyasétáltatás
Sajnos az extrém magas hőmérséklet miatt ezen a szombaton a Szekszárdi Kutyamenhely zárva tart, a kutyasétáltatás és a látogatók fogadása is elmarad. "A várható 40...






