Átadták a Nők a Tudományban Kiválósági Díjakat a Magyar Tudományos Akadémián. Idén Sugár Viktória építész és Fröhlich Georgina sugárfizikus vehette át az elismerést kiemelkedő tudományos és közösségi munkájáért. A díjjal olyan kutatónőket ismernek el, akik nemzetközi szinten is jelentős eredményeket értek el, és aktívan támogatják a fiatal lányok tudományos pályaválasztását.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Figyelem! Orsós Lászlót keresik a rendőrök
A Dombóvári Rendőrkapitányságon eljárást folytatnak fk. Orsós László eltűnése kapcsán. A 16 éves fiú, aki a kapospulai lakásotthon lakója, 2026. május 7-én engedély nélkül távozott...






