Átadták a Nők a Tudományban Kiválósági Díjakat a Magyar Tudományos Akadémián. Idén Sugár Viktória építész és Fröhlich Georgina sugárfizikus vehette át az elismerést kiemelkedő tudományos és közösségi munkájáért. A díjjal olyan kutatónőket ismernek el, akik nemzetközi szinten is jelentős eredményeket értek el, és aktívan támogatják a fiatal lányok tudományos pályaválasztását.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mit neki eltiltás?
A Paksi Járási Ügyészség járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétsége miatt emelt vádat egy 45 éves férfi ellen, aki járművezetői engedéllyel soha nem rendelkezett. A vádirat...






