Átadták a Szegedi Tudományegyetem új nőgyógyászati ambulanciáját. A fejlesztésnek köszönhetően egy helyre került a klinika összes járóbeteg-ellátó egysége, az általános nőgyógyászati ambulancia és szakambulancia. A 150 millió forintos beruházást a felsőoktatási intézmény saját forrásból valósította meg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Iskolások jártak a bonyhádi kutyamentő egyesületnél
"Köszönjük a bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium 5.G osztályának a mai látogatást, valamint a rengeteg tápot, konzervet és kutyacsemegét, amellyel védenceinket támogatták" - írta...






