Szombaton újra látogatható lesz a Karmelita Palota és a volt Miniszterelnöki Kabinetiroda épülete. Az első hétvégén kétezren járták be vezetett túra keretében Orbán Viktor és Rogán Antal egykori munkahelyének épületét. A nagy érdeklődésre tekintettel most hétvégén folytatódik a program: bárki megnézheti a miniszterelnöki dolgozószobát, a teraszt, a szivarszobát és az elhíresült kilátót is. A látogatásra a szabadkarmelita.hu oldalon lehet regisztrálni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Támogatás segíti a működést
Több mint 19 millió forint támogatásban részesülnek Tolna vármegye önkéntes tűzoltó egyesületei. 2026-ban összesen 690 millió forint támogatást oszthat szét a katasztrófavédelem a Magyarországon működő...






