A Szekszárdi Sportközpont NKft. Extrém Sport Szakosztályának két utánpótláskorú és egy felnőttkorú versenyzője nevezett a május 30-án megrendezett Pannon Pump Track kupasorozat III. fordulójára.

"A hazai Pumptrack versenyszezon harmadik versenyén, szakosztálytagjaink a maximumot hozták ki magukból a lehető legjobb eredmények érdekében. Kálmán János brutálisat küzdött, a szoros időeredmények mutatják is ezt, de végül sikerült győzedelmeskednie a kategóriájában"
– posztolta Koszorú Csaba, szakosztályvezető, a Szentes Áron Skatepark Szekszárd oldalán.
Eredmények:
- Az U11-es kategória első helyezettje Falusi Bence
- Az U13-as kategória I. helyezettje Hering Máté
- A Felnőtt Férfi kategória I. helyezettje Kálmán János
(Fotók: Beck Helga)





