Közel kilencszázan álltak rajthoz a tizedik ATOMfutás és kilencedik brutálATOM sportprogramon.

Újdonságokkal várták a résztvevőket

Az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. és az Atomerőmű Sportegyesület közös rendezvényére számos újdonsággal, új útvonalakkal, családi programokkal várták a futókat és családtagjaikat. Az ATOMfutáson 31, 21, 14 és 7 kilométeren, valamint a gyerekek 3 és 2 kilométeren, a kisebbek 600 méteren futhattak. A brutálATOM kihívásait kölyök, light, classic kategóriákban teljesíthették.

Befutó csomagot kaptak

Nem volt hiány frissítőkben. Önkéntesek kínáltak vizet, üdítőt, gyümölcsöt épp ahol és amikor szükség volt rá. Azok, akik teljesítették a távokat és beértek a célba, kaptak egy csodás érmet, zsíros kenyeret, valamint ebédet, hogy semmiben ne szenvedjenek hiányt, sőt mégy egy papírpoharat is a befutó csomagban.

A verseny fővédnöke dr. Kovács Antal olimpiai bajnok, az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. kommunikációs igazgatója, az Atomerőmű Sportegyesület elnöke volt.

Kép: Paks-Press Hírügynökség facebook oldala