Újabb pályázattal segíti a kormány a hazai növénytermesztést – közölte az agrárminiszter a Kossuth Rádióban. Nagy István elmondta: az 50 milliárdos keretből azokat a gazdálkodókat szeretnék támogatni, akik még nem rendelkeznek terménytárolóval, szárítóval és tisztítóval. Ha a gazdák tárolni tudják a terményt, nem kell aratás után közvetlenül eladniuk, ezzel pedig tovább növelhetik versenyképességüket – hangsúlyozta a miniszter.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mit neki eltiltás?
A Paksi Járási Ügyészség járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétsége miatt emelt vádat egy 45 éves férfi ellen, aki járművezetői engedéllyel soha nem rendelkezett. A vádirat...






