Női NB II-es mérkőzést játszott a Szekszárdi Fekete Gólyák Kézilabda Club felnőtt csapata a Pécsi Egyetemi Atlétika Club együttese ellen 2022. március 27-én 16:00 órakor a szekszárdi Sportcsarnokban. A találkozó a vendégcsapat sikerével zárult.

NB II Női Dél-Nyugat – 16. forduló

Szekszárdi FGKC – PEAC 19-28 (8-12) Felnőtt mérkőzés

Bordán Anna: „Sajnos, mint várható volt, visszaütött az előző hét mérkőzésének hatása. Bátortalanul, görcsösen, önbizalom nélkül támadtunk, sőt az eladott labdákból gólokat is kaptunk. Védekezésünkben sokáig volt akarat, de a sok hiba miatt csak minimálisan tudtunk közelíteni. Az utolsó 10 percre már az akarat és a koncentráció is elfogyott, így nagyarányú vereséget szenvedtünk. Az átlövő sorunk gyakorlatilag csődöt mondott. Csajkó E. gólszáma is csalóka, hiszen az első félidőben semmit, továbbá góljai zömét már akkor lőtte, amikor eldőlt a találkozó. Sajnos a bajnoki címre az esélyünket ezzel elvesztettük, de az ezüstért is jobb teljesítmény kell, mert további meglepetések érhetnek minket.”