Csaknem 400 ezer levelet küld a vállalkozásoknak a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara az Ügyfélkapun. Arra szeretnék felhívni a cégek figyelmét, hogy ha van lehetőségük, helyben szervezzék meg munkavállalóik oltását. Parragh László, a szervezet elnöke hangsúlyozta: a vállalatok üzembiztonsága szempontjából is fontos a dolgozók átoltottsága. A lehetőséggel élni kívánó vállalkozások a helyi kormányhivatalhoz fordulhatnak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






