Rendben zajlik az érettségi – közölte a köznevelésért felelős államtitkár. Maruzsa Zoltán megismételte, hogy a felsősöknek és a középiskolásoknak a jövő héten kezdődik a jelenléti oktatás. Osztályonként egynapos tanulmányi kirándulást is lehet szervezni – közölte az államtitkár, hozzátéve, hogy a tanévzárás utáni iskolai programokról, nyári táborokról később dönt a kormány. Az egyetemeken pedig a rektorok dönthetnek arról, hogy hétfőtől digitális, hibrid vagy hagyományos formában folytatják a tanulmányi félévet – közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium. A hallgatók már hétfőtől visszatérhetnek a felsőoktatási intézményekbe, és a rektorok maguk határozhatnak a vizsgaidőszak menetéről is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...






