A járványügyi lazítások miatt újabb foglalási hullám indulhat a szálláshelyeken. Szombattól már nem kérnek védettségi igazolványt a szállodákban sem, így szabad az út mindenki előtt – emlékeztetett a Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgató-helyettese. Könnyid László hozzátette: Felmérések szerint a legtöbben belföldi pihenést terveznek a nyáron; most úgy tűnik a 2019-es rekordévet is túlszárnyalhatja a hazai turizmus.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
2026-ban már a telekvásárlásnál eldőlhet, mennyibe kerül az építkezés
Az új építési szabályozás hatálybalépésével 2026-tól minden eddiginél fontosabbá válik a tudatos tervezés már a telekvásárlás pillanatától. A szakemberek szerint a megfelelő előkészítés nemcsak...






