Az anyagi káros balesetek közül Szekszárdon egy parkolói koccanás és egy utolérés történt. Medina –Szőlőhegyen egy nem megfelelően megválasztott sebességgel közlekedő autós jobbra letért az útról és árokba hajtott.
- Dombóváron egy vadelütés történt, valamint egy figyelmetlen autós nem adta meg az elsőbbséget és egy balról érkező kocsinak ütközött.
- Dunaföldváron egy figyelmetlen autós olyan kocsi előzésébe kezdett, amelyik már szintén próbált kikerülni egy előtte lassító, majd megálló harmadikat, így összeütköztek. Egy másik autós figyelmetlen volt a megfordulási manővere során, ezért a szemből érkező és elhaladó kocsi hátuljának ütközött.
- Magyarkesziben egy autós az előtte haladó és balra kanyarodó kocsi előzésébe kezdett, ezért összeütköztek.
- Tamásiban egy balra kanyarodó autó sofőrje tért le az útról, ahol egy fém korlát oszlopainak ütközött. A szonda nála is pozitív értéket jelzett.
- Nagyszokolyban egy ismeretlen autós szintén balra kanyarodás során hajtott az árokba, majd távozott a helyszínről.Kollégáink további két ittas sofőrt igazoltattak, valamint egy olyan járművezetőt is ellenőriztek, aki a vezetéstől eltiltás hatálya alatt ült volán mögé.
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság ismételten kéri, hogy tartsák be a közlekedési szabályokat. Mindig az út, időjárási és- látási viszonyoknak megfelelően válasszák meg a sebességet. Legyenek figyelmesek és előzékenyek a közlekedés többi résztvevőjével szemben. Csak és kizárólag vezetésre alkalmas állapotban üljenek a volán mögé!
…hogy mindenki hazaérjen!