Őszi Asztalitenisz Kupa 2022-re várják a jelentkezőket. A verseny nem a megszokott, sokkal izgalmasabb a célja, mint csak a sportra koncentrálni.

Csupán hallgatói jogviszonyodat kell igazolnod!

A verseny célja az asztalitenisz sportág népszerűsítése az egyetemi korosztály körében. A jártasságot szerzett hallgatóknak versenyzési lehetőség. De talán a legfontosabb "kapcsolatépítés a résztvevő felsőoktatási intézmények között, a felsőoktatási hallgatók közötti sportbarátságok kialakítása, elmélyítése".

Szekszárdiak igyelem!

A versenyen indulhat valamennyi magyarországi egyetem, főiskola hallgatója (nappali, levelező, esti távoktatásban, illetve PHD képzésben résztvevők, továbbá az 1 évnél nem régebben végzettek), aki igazolja egyetemi hallgatói státuszát, és akit határidőig beneveznek. Sportorvosi igazolás, versenyengedély nem szükséges.

Amatőr vagy? Nem gond!

Ebben a kategóriában csak olyan hallgatók indulhatnak, akik nem rendelkeznek MOATSZ által kiadott versenyengedéllyel.  Egy mérkőzés a nevezők létszámától függően 2 vagy 3 nyert (11 pontig tartó) játszmáig tart.
A nevezések beérkezésének határideje: 2022. november 17. (csütörtök) 24 óra.