Szombaton Dombóvárra utazott a szekszárdi Kosárlabda Sport Club U11 A-csapata, ahol az NKA Pécs leány és a házigazdák fiú együttese ellen mérkőzött. Horváth Vivien és Fekete Eszter tanítványai mindkét mérkőzésüket megnyerve csoportgyőztesként térhettek haza.

NKA PÉCS U11 LEÁNY – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD/A 51-69 (8-20, 11-14, 12-19, 15-12 – 5-4)

Szekszárd: Häckl 18, Doszpod 14, Szabó P. 9, Misóczki 7, Szabó A. 5, Mikóczi 4, Steiner 4, Wirth 3, Stoll 2, Tusa 2, Koltai-Kiss 1, Finta. Edző: Horváth Vivien, Fekete Eszter.

Az első meccsüket a Nemzeti Kosárlabda Akadémia lányai ellen játszották. Pontos passzokat adva egymásnak, igazi csapatként működtek együtt. Az egyik négyesben Häckl Lotti, a másikban Doszpod Rebi vette hátára a csapatot, sikerült is mindkettőjüknek tíz pont fölé jutnia, és gyönyörű labdákat szereznie védekezésben.

DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI KE U11/A – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD/A 44-77 (12-20, 6-15, 10-12, 13-22 – 3-8)

Szekszárd: Doszpod 19, Häckl 16, Misóczki 15, Mikóczi 9, Szabó P. 6, Steiner 4, Finta 3, Szabó A. 3, Koltai-Kiss 1, Márton 1, Tusa, Wirth. Edző: Horváth Vivien, Fekete Eszter.

A dombóvári fiúk ellen már a feldobástól kezdve nagyon koncentráltan játszottak, így sikerült az eredményt percről-percre egyre növelni, és a végén egy nagyarányú győzelmet aratni. A második meccs végére mindenkinek sikerült pontot dobnia.

Kép: kscszekszard.hu