A cégeknek holnapig kell bevallani és befizetni adójukat. A számviteli beszámolót ugyanakkor még ma éjfélig letétbe kell helyezni és elérhetővé kell tenni az Online Beszámoló és Űrlapkitöltő Rendszerben. Az a cég, amelyik határidőre nem nyújtja be bevallását, akár egymillió forint bírságot is kaphat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mérlegbeszámolók és turisztikai fejlesztés
Már több témáról beszéltünk bővebben Berlinger Attilával, Szekszárd polgármesterével, amiről a város legutóbbi testületi ülésén szó esett. Folytatjuk a mérlegbeszámolókkal és turisztikai fejlesztéssel. Ez utóbbi...






