Gyermek- és ifjúsági részvételi fórumot hoz létre az Oktatási és Gyermekügyi Minisztérium. A kezdeményezés célja, hogy az őket érintő kérdésekben a gyerekek, a fiatalok is elmondhassák véleményüket, tapasztalataikat – írta gyereknapon közzétett bejegyzésében Lannert Judit tárcavezető. A fórum konkrét formáinak kialakításáról már elkezdődtek az egyeztetések a diákokkal, szakmai szervezetekkel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
410 sértettet érintő csalási ügyet göngyölítettek fel a bonyhádi rendőrök
2024. április 5-én egy kétyi férfi tett feljelentést ismeretlen tettesek ellen, akik két online piactéren hirdettek más-más felhasználónévvel egy-egy azonos típusú okostelefont. A sértett mindkét...






