A cégeknek ma éjfélig kell bevallani és befizetni adójukat. A számviteli beszámolót tegnap éjfélig kellett letétbe helyezni és elérhetővé tenni az Online Beszámoló és Űrlapkitöltő Rendszerben. Az a cég, amelyik határidőre nem nyújtja be bevallását, akár egymillió forint bírságot is kaphat. Ennek elkerülése érdekében idén is levélben figyelmeztették azokat, akik korábban késtek, vagy mulasztottak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mérlegbeszámolók és turisztikai fejlesztés
Már több témáról beszéltünk bővebben Berlinger Attilával, Szekszárd polgármesterével, amiről a város legutóbbi testületi ülésén szó esett. Folytatjuk a mérlegbeszámolókkal és turisztikai fejlesztéssel. Ez utóbbi...






