A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet a Magyar Víziközmű Szövetség az extrém meleg idő miatt. A felhasználóktól azt kérik, hogy locsolásra ne csapvizet használjanak, hanem az otthoni fúrt kutakat, vagy az összegyűjtött esővizet. Hozzátették, hogy a víziközmű szolgáltatók folyamatosan dolgoznak azon, hogy fenntartsák a vízszolgáltatás biztonságát.
NEKED AJÁNLJUK
Fontos változás az e-ügyintézésben
Szekszárd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala ezúton tájékoztatja a lakosságot, hogy 2026. június 15. napjával megszűnt az anyakönyvi kivonatok E-önkormányzati Portálon történő igénylésének lehetősége. Az...






