A hőségriasztással párhuzamosan meghosszabbították a vörös kódot is kedd éjfélig. A következő napokban is elsősorban a gyerekekre, idősekre, a fogyatékossággal élőkre, a krónikus betegekre és a hajléktalanokra kell odafigyelni, mert ők fokozott veszélynek vannak kitéve. Ha valaki segítségre szoruló embert lát, hívja a 112-t. A vörös kód idején a szociális szektorban minden intézménynek fogadnia kell a hajléktalanokat, függetlenül attól, hogy kiknek nyújtanak szolgáltatást.
NEKED AJÁNLJUK
Szekszárdiak sikere a Pump Track kupasorozatban
A Szekszárdi Sportközpont NKft. Extrém Sport Szakosztályának két utánpótláskorú és egy felnőttkorú versenyzője nevezett a május 30-án megrendezett Pannon Pump Track kupasorozat III. fordulójára. "A...






