Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt az Országgyűlés. A döntést a nemzetközi energiapolitikai helyzet javulásával indokolták. A jogszabály ugyanakkor lehetőséget ad arra, hogy rendkívüli piaci helyzet esetén a gazdasági és energetikai miniszter ismét hatósági árat állapítson meg a benzinre és a gázolajra.
NEKED AJÁNLJUK
Toborzás a térségben
A Tolna vármegyei egyenruhások folyamatosan toborozzák a határvadászokat. A Legyél Te is Rendőr Facebook oldalon és a Tolna vármegyei rendőrség Facebook oldalán folyamatosan frissülő tartalmak...





