A nem lakossági ügyfelek részére immár egy éve kizárólag elektronikus formában bocsáthatják ki az energiaszámlákat a szolgáltatók – figyelmeztetett közleményében az MVM. Az energiatársaság ezért ismételten felhívja az érintett vállalkozások, önkormányzatok és egyéb szervezetek figyelmét a számlafogadásra alkalmas e-mail-cím mielőbbi megadására. A szükséges online űrlapok a szolgáltató internetes felületein is elérhetők.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kellemes, enyhén szeles szombat jön
Szombaton hosszabb-rövidebb időszakokra mindenhol kisüt a nap a térségben, de az időnként megnövekvő gomolyfelhőkből helyenként futó zápor, esetleg zivatar kialakulhat. Élénk, olykor erős lökések...






