Meghirdették a Bolygóbarát Ízek Hónapját; a kezdeményezéssel elsősorban a fenntartható étkezésre hívják fel a figyelmet. A felhíváshoz éttermek, kávézók és más vendéglátóhelyek is csatlakozhatnak. A vendégek közösségi média posztokban oszthatják meg a tematikus kínálatból kiválasztott kedvenc fogásaikat. A kampány a fenntartható gasztronómia világnapjához kapcsolódik, melyet június 18-án tartanak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kellemes, enyhén szeles szombat jön
Szombaton hosszabb-rövidebb időszakokra mindenhol kisüt a nap a térségben, de az időnként megnövekvő gomolyfelhőkből helyenként futó zápor, esetleg zivatar kialakulhat. Élénk, olykor erős lökések...






