Ismét medvét láttak az Aggteleki Nemzeti Park területén. Szögligettől mintegy három kilométerre pedig medvenyomokat fedeztek fel az erdőben. A környéken élőket és a kirándulókat fokozott óvatosságra intik a szakemberek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 nap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Drog miatt kell felelnie
A Dombóvári Járási Ügyészség fogyasztással elkövetett kábítószer birtoklás vétsége miatt emelt vádat egy 33 éves férfi ellen. A vádirat szerint a vádlott 2026. január 20-át megelőzően...






