A fogyasztóvédelem idén is fellép a légitársaságok ellen a késések és az utasok panaszai miatt. A vizsgálatok kiterjednek a többi között az online tájékoztatásokra, az árfeltüntetési szabályok betartására, valamint a telefonos ügyfélszolgálatok működésére. Tavaly több mint 330 panasz érkezett a kormányhivatalokhoz. A hatóság összesen 91 millió forint fogyasztóvédelmi bírságot szabott ki, az utasok pedig csaknem 15 és fél millió forintnyi kártalanítást kaptak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Figyelem! Orsós Lászlót keresik a rendőrök
A Dombóvári Rendőrkapitányságon eljárást folytatnak fk. Orsós László eltűnése kapcsán. A 16 éves fiú, aki a kapospulai lakásotthon lakója, 2026. május 7-én engedély nélkül távozott...






