Ópusztaszeren tartják az első kormányülést ma délután . A kihelyezett tanácskozást a rendkívüli aszályhelyzet indokolja. Az ülés előtt vízügyi és agrárszakemberekkel egyeztetnek és elrendelik a vízgazdálkodási megoldások kidolgozását. Egyebek mellett döntenek a minisztériumok és az állami cégek azonnali, teljeskörű átvilágításáról; valamint megkezdik az Alaptörvény és több fontos jogszabály módosításának tárgyalását.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ülésezett a testület
Szekszárd Megyei Jogú Város Képviselőtestülete csütörtökön tartotta soron következő ülését. Több témáról is szó esett. Berlinger Attila polgármester és dr. Fusz György alpolgármester mások...






