Ismét illegális gyümölcsárusokat értek tetten a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság ellenőrei: egy soroksári bevásárlóközpont parkolójában kilenc árustól több mint 2,6 tonna árut – döntő többségében szamócát és áfonyát – foglaltak le és semmisítettek meg. Az intézkedést részben súlyos minőségi hibák – például penészedés, romlás és nem megfelelő tárolási körülmények -, részben pedig jelentős nyomonkövethetőségi hiányosságok indokolták.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Védőnők a „Lilában”
A prevenció hőseit ünnepelték Szekszárdon a Védőnők Napján, a Balassa János Kórház "Lila épültében". Mint elhangzott, nagyon fontos, hogy néha megálljanak a mozgalmas mindennapokban. A...






