Látogatási tilalmat rendeltek el a borsodi kórházakban, mert megnőtt az akut légúti megbetegedések száma a betegek és a személyzet között. A súlyos állapotú betegek esetében a hozzátartozók rendkívüli látogatást kérhetnek. A tilalom a járóbeteg-ellátást, a szakrendelők működését nem befolyásolja, de kötelező maszkot viselni és a kezeket fertőtleníteni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Figyelem! Orsós Lászlót keresik a rendőrök
A Dombóvári Rendőrkapitányságon eljárást folytatnak fk. Orsós László eltűnése kapcsán. A 16 éves fiú, aki a kapospulai lakásotthon lakója, 2026. május 7-én engedély nélkül távozott...






