Egy halálos áldozata, négy súlyos és 5 könnyebb égési sérültje van a Mol tiszaújvárosi üzemében történt tegnapi robbanásnak. A Mol elnök-vezérigazgatója tájékoztatott: karbantartás közben egy csővezetékben szénhidrogén robbant be, külső beavatkozásnak nem látták nyomát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Figyelem! Orsós Lászlót keresik a rendőrök
A Dombóvári Rendőrkapitányságon eljárást folytatnak fk. Orsós László eltűnése kapcsán. A 16 éves fiú, aki a kapospulai lakásotthon lakója, 2026. május 7-én engedély nélkül távozott...






