Kiemelkedő magyar siker született az Európai Lány Informatikai Diákolimpián. Az olaszországi Cesenaticóban rendezett nemzetközi versenyen a magyar csapat minden tagja éremmel zárt: két arany-, egy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a diákolimpikonok. A megmérettetésen 68 ország több mint kétszáz versenyzője vett részt. A magyar csapat felkészülését az ELTE Informatikai Kara és a Neumann Társaság segítette. A hírről a Helló Sajtó számolt be.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Múzeumok éjszakája Veszprémben
Egyebek mellett rendhagyó tárlatvezetések, kiállítások, koncertek várják a látogatókat Veszprémben a Múzeumok éjszakáján, június 20-án. A város 25 helyszínén 30 kiállítás és 95 program...
Hanganyag
Díjazták a legügyesebb alkotókat
Hanganyag






