A MÁV tíz InterCity-kocsit bérel az osztrák vasúttól a nyári balatoni forgalom idejére. A MÁV-nak jelenleg kevesebb üzemképes InterCity-kocsija van, mint akár tavaly vagy tavalyelőtt, ezért kellett azonnali megoldást keresni. Már dolgoznak a tartós megoldáson is, azaz a teljes távolsági flotta megújításán.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három bolygó és a holdsarló együttállása látható az alkonyati égbolton
Három bolygó és a holdsarló együttállása nyújt különleges látványt a nyugati horizonton június 16-án és 17-én naplemente után. A Svábhegyi Csillagvizsgáló tájékoztatása szerint a Merkúr,...






