Ülésezett Szekszárd képviselő testülete. Az ülésen beszámolók hangzottak el a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányságtól, a Tolna Vármegyei Katasztrófavédelmi Igzagatóságtól, de meghívott volt Liebhauser János az Illyés Gyula Könyvtár igazgaója és Ódor János Gábor a Wosinksy Mór Múzeum vezetője. Beszámolójukat, tavalyi évértékelőjüket és idei munkatervüket is elfogadták városunk képviselői.
Beszámolók a testületi ülésen
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
0:00
/
Beszámolók a testületi ülésen
(Megszólal: Berlinger Attila, polgármester)
NEKED AJÁNLJUK
Újabb vármegyében oldották fel a tilalmat
Az elmúlt napon lehullott csapadék Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében mérsékelte a tűzveszélyt, ezért a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság egyetértésével 2026. június 14-től...






