Szekszárdon, a Vörösmarty utcai épületbe, melyben a napokban tartottak bejárást. Gyurkovics János alpolgármester és Csukle Tibort, a kivitelező cég vezetője elmondta, korszerű rendelők fogadják a betegeket hamarosan.

 
Az épületben működött korábban az orvosi ügyelet
„Nyár végén kezdődött a munka. A feladatot fővállalkozóként a Szekszárdi Távhőszolgáltató. Alvállalkozókkal dolgoztunk együtt, nagyon rövid határidőnk volt a kivitelezésre”
– fogalmazott a távhő igazgatója, Csukle Tibor.

 
Két háziorvosi rendelőt és kiszolgáló helyiségeket alakítottunk ki 240 m2 területen. Az alpolgármester hangsúlyozta, „a beruházás több ezer embert érint. A műszaki átadás megtörtént, valamint a garanciális hibák kijavításra kerültek. Hamarosan átadjuk a területet az orvosoknak."

 Február 8-án kezdik meg beköltözést a rendelőkbe, majd ünnepélyesen is átadják az épületet. 

 
 A megújult rendelőkben a 14. számú felnőtt háziorvosi körzet betegeit fogadja dr. Bálint Orsolya. A 3. számú körzet pácienseit pedig dr. Papp Zoltán rendelője várja majd.



 
 



