Az ünnep veszélyeire hívja fel a figyelmet a katasztrófavédelem. Ebben az időszakban naponta átlagosan 24 otthonban keletkezik tűz, évente mintegy 50-60 eset függ össze az adventi koszorúval. Ügyelni kell arra, hogy a gyertyák alatt legyen gyertyatüske, a környékén ne legyenek éghető anyagok. Nem javasolt silány minőségű, hibás, piacon, vagy aluljáróban vásárolt fényfüzérek, égősorok, karácsonyi díszkivilágítás vásárlása. Azok a termékek felelnek meg az uniós biztonsági előírásoknak, amelyeken rajta van a CE jelölés, ráadásul ezek tűzvédelmi szempontból is biztonságosabbak. A súlyosabb szerencsétlenség megelőzésére érdemes füstérzékelőt beszerezni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Közgyűlés után
A héten tartotta ülését Szekszárd Megyei Jogú Város Kögyűlése. A napirendi pontokról, döntésekről beszélgettünk Berlinger Attila, polgármesterre, Máté Péter és Dr. Fusz György, alpolgármesterekkel. Téma: Maratoni közgyűlés után pályázatok
mérlegbeszámolók
óvodai-bölcsődei...